HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Latte Art

Opis szkolenia

Kurs Latte Art  prowadzony jest przez Delię Avram – mistrzynię Barista Championships Rumunii z 2019 roku i V-ce Mistrzynię z 2018 i 2020 roku, właścicielkę kawiarni Rox Speciality Coffee i nowo powstałej palarni kawy Arusha Coffee.

Szkolenie Latte Art skupia się tylko i wyłącznie na nauce i treningu sztuki latte art.

Przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w technice latte art. Natomiast nie uczymy na nim podstaw pracy z ekspresem ciśnieniowym. Takie podstawy trzeba posiadać przed przystąpieniem do szkolenia (mieć doświadczenie w pracy baristy lub posiadać ukończony kurs baristy).

Jeżeli jesteś zainteresowany klasycznym i kompleksowym szkoleniem z zakresu pracy baristy to zapraszamy na nasz kurs baristy.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim. Natomiast opiera się ono tylko na praktycznej nauce i treningu latte art, w związku z tym wystarczająca jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Dodatkowo na miejscu jest nasz trener barista - Piotr Markowski. 

Czas trwania: 2 dni – 14 godzin.

Godziny zajęć: 9.00-15.00

Miejsce: szkolenie Latte Art organizowane jest tylko w Warszawie. W Centrum szkoleniowym HorArt HoReCa Academy Poland ul. Jagiellońska 58 lokal 128A. 

Cena: 1090 zł

Płatności: W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu wymagana jest wpłata zaliczki 400zł. Do momentu wpłaty zaliczki, zapis na szkolenie traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin).

Wykładowcy: Delia Avram

Szczegóły w zakładce program.

Certyfikat: Wydawany jest po ukończeniu kursu Latte Art. Dokument sporządzamy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a na życzenie uczestnika również w innych językach.