Szkolenie, kurs Manager Gastronomii | Warszawa, Wrocław, Kraków

Czekaj...

Szkolenie manager gastronomii

Opis szkolenia

Dla kogo dedykowane jest to szkolenie:

Jest to kurs otwarty. Przeznaczony dla każdej zainteresowanej osoby. Biorą w nim udział zarówno pracownicy i właściciele lokali gastronomicznych, jak i osoby nie związane wcześniej z branżą HoReCa.  Szczegółowy podział uczestników ze względu na funkcję zawodową i branżę znajduje się na diagramach poniżej (średnie dane z ostatnich pięciu lat).

Czas trwania: 5 dni (poniedziałek - piątek)

Godziny zajęć: 9.00-17.30

Miejsce:

Szkolenie organizowane jest w 8 miastach: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Cena: 1499 zł brutto

Płatności:

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu wymagana jest wpłata zaliczki 200zł (na szkolenie we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i Szczecinie).

Na szkolenie organizowane w Warszawie wpłata zaliczki nie jest wymagana.

Materiały szkoleniowe:

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje w cenie kursu książkę "Wnętrza w gastronomii" Jolanty Nowak-Wicherskiej.

Więcej o tej książce znajdziesz w zakładce "Książka".

Wykładowcy: Krzysztof Ślesicki

Zakres szkolenia: Jest to kompleksowe szkolenie przygotowujące od podstaw do efektywnego zarządzania lokalem gastronomicznym.

Szczegóły w zakładce program.

Certyfikat:

Manager Gastronomii w języku polskim i angielskim. Na wniosek uczestnika szkolenia, wystawiamy certyfikat również w innych językach obcych.

Tryb szkolenia: Stacjonarny.

W akademii HorArt uważamy , że naszej branży nie da się uczyć inaczej. Jesteśmy zdania, że szkolenia online w sektorze gastronomiczno-hotelarskim są nieporozumieniem i dlatego organizujemy tylko szkolenia stacjonarne.

Kilka słów o kursie manager gastronomii Akademii HorArt

Szkolenie manager gastronomii Akademii HorArt jest regularnie organizowane od 2009 roku. Jest to nasze flagowe i najbardziej rozpoznawalne szkolenie, którego przez ponad 12 lat odbyło się już przeszło 350 edycji. Według naszych szacunków w branży gastronomicznej można spotkać nawet 4000 absolwentów tego szkolenia.

Kurs jest bardzo doceniany, zarówno ze względu na wysoki poziom merytoryczny, jak i ciekawy, dynamicznym sposób prowadzenia zajęć przez Krzysztofa Ślesickiego. Można to łatwo sprawdzić, chociażby w ogólnodostępnych mediach społecznościowych lub zasięgając opinii wśród znajomych z branży gastronomicznej. Zaufanie i wiarygodność są dla nas niezwykle istotne, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do opinii naszych absolwentów.

Jak przebiega kurs manager gastronomii Akademii HorArt ?

Szczegółowy program kursu manager gastronomii można sprawdzić tutaj. Wszystkie elementy programu są zawsze przepracowane, jednak poszczególne edycje kursu różnią się nieznacznie od siebie – staramy się jak najmocniej osadzać nasze szkolenie w realiach, dlatego w trakcie zajęć bazujemy na prawdziwych przykładach, nie tylko na teorii.  

Odnosimy się również do sytuacji lokali w których pracują lub których właścicielami są osoby uczestniczące w zajęciach (oczywiście jeśli wyrażą na to zgodę). Ramowy program kursu również regularnie aktualizujemy z racji na ciągłe zmiany zachodzące w branży.

Kurs manager gastronomii jest niezwykle intensywny, trwa pięć dni, po 8,5 godzinny dziennie. Razem daje to około 40 godziny wykładów i ćwiczeń. Przez ten czas staramy się przekazać jak najwięcej informacji i umiejętności, które będzie można wykorzystać w pracy w sektorze HoReCa.

Średni podział osób biorących udział w szkoleniu manager gastronomii ze względu na funkcję zawodową
24%
18%
17%
15%
15%
11%
pracownik w branży gastronomicznej (kelner, barman, barista, sommelier)
właściciel lokalu gastronomicznego, obiektu hotelarskiego
inwestor planujący otwarcie lokalu gastronomicznego, obiektu hotelarskiego
bez doświadczenia w branży gastronomicznej
manager lokalu gastronomicznego
kucharz/szef kuchni
Średni podział osób biorących udział w szkoleniu manager gastronomii ze względu na typ lokalu/obiektu w którym pracują lub są właścicielami
24%
17%
13%
11%
9%
8%
7%
6%
5%
osoba nie związana z branżą HoReCA
restauracja
hotel
obiekt weselny
mała gastronomia
klub muzyczny
kawiarnia
firma cateringowa
koktajl bar