HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie manager gastronomii

Najchętniej wybierane i najbardziej renomowane szkolenie dla kadry menedżerskiej w branży gastronomicznej. Pięciodniowy, intensywny kurs, z kompleksowym i rozbudowanym programem, prowadzony przez doświadczonych praktyków, posiadających nowoczesne i innowacyjne spojrzenie na sektor HoReCa.

Szkolenie manager hotelu

Kurs skupiający się na kluczowych aspektach zarządzania różnymi typami obiektów hotelarskich, na którym intensywnie analizowane są wszystkie składowe działania hoteli. Na omawiane tematy patrzymy przede wszystkim pod kątem skuteczności proponowanych rozwiązań oraz ich wpływu na rentowność obiektu.

Szkolenie barista

Dwudniowe, profesjonalne szkolenie, przeznaczone dla pracowników branży gastronomicznej, ale także wszystkich miłośników kawy. Obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia, od uprawy kawowca aż po perfekcyjne espresso, a także latte art i alternatywne metody parzenia kawy.

Szkolenie sommelierskie

Kurs wprowadzający w złożoną i fascynującą tematykę wina. Szkolenie jest przede wszystkim praktyczne, obejmuje degustację i analizę organoleptyczną czternastu win z różnych części świata. Duży nacisk położony jest na wine pairing, czyli łączenie win i potraw, dlatego wina degustowane są też w połączeniu ze starannie dobranym zestawem przekąsek.

Szkolenie kelnerskie

Kurs skupiający się na prawidłowej i efektywnej obsłudze Gości. Analizujemy wszystkie etapy serwisu, uwzględniając specyfikę wynikającą z charakterystyki różnych rodzajów lokali gastronomicznych.  Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które miały już styczność z tą dziedziną i chcą udoskonalić swoje umiejętności.