HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Prawo w gastronomii

Opis szkolenia

   Zagadnienia prawne przenikają się z każdym biznesem, również gastronomicznym. Oczywiście nie trzeba być adwokatem lub radcą prawnym, aby być dobrym restauratorem. Jednak nie da się zupełnie ominąć tej sfery. Strategia uczenia się na własnych błędach najczęściej skutkuje piętrzącymi się problemami, których dałoby się uniknąć, posiadając pewną wiedzę. 

    Naturalnie, dokładne zgłębienie zagadnień prawnych wyszczególnionych w programie to lata nauki, lecz cel tego kursu jest inny. Wskazujemy na nim kluczowe obszary, zagrożenia i newralgiczne aspekty obowiązujących przepisów prawnych. Pokazujemy gdzie i jak szukać ewentualnej pomocy. Odpowiadamy na pytanie, kiedy warto walczyć, a kiedy lepiej odpuścić. Dzięki szkoleniu będziecie lepiej przygotowani na potencjalne trudności prawne, których w tej branży nie brakuje. 

 

Czas trwania: 1 dzień – 7 godzin.

Godziny zajęć: 9.00-16.00

Miejsce: szkolenie Prawo w Gastronomii organizowane jest tylko w Warszawie. W Centrum szkoleniowym HorArt HoReCa Academy Poland ul. Jagiellońska 58 lokal 128A. 

Cena: 890 zł

Płatności: W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu wymagana jest wpłata zaliczki 400zł. Do momentu wpłaty zaliczki, zapis na szkolenie traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin).

Wykładowcy: Adwokat Marta Kosecka

Szczegóły w zakładce program.

Certyfikat: Wydawany jest po ukończeniu szkolenia Prawo w Gastronomii. Dokument sporządzamy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a na życzenie uczestnika również w innych językach.