HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie manager gastronomii

Najchętniej wybierane i najbardziej renomowane szkolenie dla kadry menedżerskiej w branży gastronomicznej. Pięciodniowy, intensywny kurs, z kompleksowym i rozbudowanym programem, prowadzony przez doświadczonych praktyków, posiadających nowoczesne i innowacyjne spojrzenie na sektor HoReCa.

Szkolenie manager hotelu

Kurs skupiający się na kluczowych aspektach zarządzania różnymi typami obiektów hotelarskich, na którym intensywnie analizowane są wszystkie składowe działania hoteli. Na omawiane tematy patrzymy przede wszystkim pod kątem skuteczności proponowanych rozwiązań oraz ich wpływu na rentowność obiektu.

Prawo w gastronomii

Szkolenie prawo w gastronomii przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, w szczególności dla obecnych i przyszłych managerów oraz właścicieli lokali gastronomicznych. Poruszamy na nim kluczowe aspekty prawne związane z działalnością gastronomiczną, wskazujemy zagrożenia i pułapki w tym obszarze.

Szkolenie barista

Dwudniowe, profesjonalne szkolenie, przeznaczone dla pracowników branży gastronomicznej, ale także wszystkich miłośników kawy. Obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia, od uprawy kawowca aż po perfekcyjne espresso, a także latte art i alternatywne metody parzenia kawy.

Latte Art

Szkolenie Latte Art przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w technice latte art. Opiera się ono tylko na praktycznej nauce i treningu latte art, nie poruszamy na nim innych aspektów pracy baristy. Prowadzone jest przez Łukasza Stępniaka. 

Szkolenie sommelierskie

Kurs wprowadzający w złożoną i fascynującą tematykę wina. Szkolenie jest przede wszystkim praktyczne, obejmuje degustację i analizę organoleptyczną czternastu win z różnych części świata. Duży nacisk położony jest na wine pairing, czyli łączenie win i potraw, dlatego wina degustowane są też w połączeniu ze starannie dobranym zestawem przekąsek.

Szkolenie kelnerskie

Kurs skupiający się na prawidłowej i efektywnej obsłudze Gości. Analizujemy wszystkie etapy serwisu, uwzględniając specyfikę wynikającą z charakterystyki różnych rodzajów lokali gastronomicznych.  Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które miały już styczność z tą dziedziną i chcą udoskonalić swoje umiejętności.