Szkolenie, kurs Manager Gastronomii | Warszawa, Wrocław, Kraków

Czekaj...

Szkolenie manager gastronomii

Opis szkolenia

Dla kogo dedykowane jest to szkolenie:

Jest to kurs otwarty. Przeznaczony dla każdej zainteresowanej osoby. Biorą w nim udział zarówno pracownicy i właściciele lokali gastronomicznych, jak i osoby nie związane wcześniej z branżą HoReCa.  Szczegółowy podział uczestników ze względu na funkcję zawodową i branżę znajduje się na diagramach poniżej (średnie dane z ostatnich pięciu lat).

Czas trwania: 5 dni (poniedziałek - piątek)

Godziny zajęć: 9.00-17.30

Miejsce:

Szkolenie organizowane jest w 8 miastach: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Tryb szkolenia: Stacjonarny.

W akademii HorArt uważamy , że naszej branży nie da się uczyć inaczej. Jesteśmy zdania, że szkolenia online w sektorze gastronomiczno-hotelarskim są nieporozumieniem i dlatego organizujemy tylko szkolenia stacjonarne.

Cena: 1999 zł brutto

Płatności:

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu wymagana jest wpłata zaliczki 200zł (na szkolenie we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i Szczecinie).

Do momentu wpłaty zaliczki, zapis na szkolenie traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin).

Na szkolenie organizowane w Warszawie wpłata zaliczki nie jest wymagana.

Materiały szkoleniowe:

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje w cenie kursu książkę "Wnętrza w gastronomii" Jolanty Nowak-Wicherskiej.

Więcej o tej książce znajdziesz w zakładce "Książka".

Zakres szkolenia: Jest to kompleksowe szkolenie przygotowujące od podstaw do efektywnego zarządzania lokalem gastronomicznym.

Szczegóły w zakładce program.

Certyfikat:

Manager Gastronomii w języku polskim i angielskim. Na wniosek uczestnika szkolenia, wystawiamy certyfikat również w innych językach obcych.

Kilka słów o kursie manager gastronomii Akademii HorArt

Szkolenie manager gastronomii Akademii HorArt jest regularnie organizowane od 2009 roku. Jest to nasze flagowe i najbardziej rozpoznawalne szkolenie, którego przez ponad 14 lat odbyło się już przeszło 400 edycji. Według naszych szacunków w branży gastronomicznej można spotkać nawet 4000 absolwentów tego szkolenia.

Kurs jest bardzo doceniany, zarówno ze względu na wysoki poziom merytoryczny, jak i ciekawy, dynamicznym sposób prowadzenia zajęć przez Krzysztofa Ślesickiego albo Karolinę Pasoń. Można to łatwo sprawdzić, chociażby w ogólnodostępnych mediach społecznościowych lub zasięgając opinii wśród znajomych z branży gastronomicznej. Zaufanie i wiarygodność są dla nas niezwykle istotne, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do opinii naszych absolwentów.

Jak przebiega kurs manager gastronomii Akademii HorArt ?

Szczegółowy program kursu manager gastronomii można sprawdzić tutaj. Wszystkie elementy programu są zawsze przepracowane, jednak poszczególne edycje kursu różnią się nieznacznie od siebie – staramy się jak najmocniej osadzać nasze szkolenie w realiach, dlatego w trakcie zajęć bazujemy na prawdziwych przykładach, nie tylko na teorii.  

Odnosimy się również do sytuacji lokali w których pracują lub których właścicielami są osoby uczestniczące w zajęciach (oczywiście jeśli wyrażą na to zgodę). Ramowy program kursu również regularnie aktualizujemy z racji na ciągłe zmiany zachodzące w branży.

Kurs manager gastronomii jest niezwykle intensywny, trwa pięć dni, po 8,5 godzinny dziennie. Razem daje to około 40 godziny wykładów i ćwiczeń. Przez ten czas staramy się przekazać jak najwięcej informacji i umiejętności, które będzie można wykorzystać w pracy w sektorze HoReCa.

Średni podział osób biorących udział w szkoleniu manager gastronomii ze względu na funkcję zawodową
24%
18%
17%
15%
15%
11%
pracownik w branży gastronomicznej (kelner, barman, barista, sommelier)
właściciel lokalu gastronomicznego, obiektu hotelarskiego
inwestor planujący otwarcie lokalu gastronomicznego, obiektu hotelarskiego
bez doświadczenia w branży gastronomicznej
manager lokalu gastronomicznego
kucharz/szef kuchni
Średni podział osób biorących udział w szkoleniu manager gastronomii ze względu na typ lokalu/obiektu w którym pracują lub są właścicielami
24%
17%
13%
11%
9%
8%
7%
6%
5%
osoba nie związana z branżą HoReCA
restauracja
hotel
obiekt weselny
mała gastronomia
klub muzyczny
kawiarnia
firma cateringowa
koktajl bar

Akademia nie zapewnia cateringu na szkoleniu.

Szkolenie organizowane jest przez HorArt HoReCa Academy Poland we współpracy z Ogólnopolską Szkołą Barmanów.