HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Nasi wykładowcy

Delia Avram

Delia pracuje w branży kaw specialty od prawie 10 lat, a przyciągnęła ją do niej fascynacja samym produktem. Początkowo piła herbatę, ale pewnego dnia, będąc z przyjaciółką w renomowanej kawiarni w Bukareszcie, zamówiła kawę z mlekiem i była zaskoczona tym, jak słodka i pyszna była. To doświadczenie rozpaliło w niej ciekawość i skłoniło do głębszego poznania świata kawy.

W miarę jak Delia zagłębiała się w przemysł kawowy, rozwijała miłość nie tylko do samego produktu, ale także do ludzi i kultury, która go otacza. Z biegiem lat zdobyła kompleksową wiedzę na temat produkcji, palenia, parzenia i podawania kawy, stając się ekspertem w tej dziedzinie. Pomimo wieloletniego doświadczenia, pasja Delii do kawy specialty nadal napędza ją do wprowadzania innowacji i odkrywania nowych horyzontów w branży. Nadal stara się poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie oraz dzielić się swoją miłością do kawy z innymi.

Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży kawy specialty, Delia zdobyła również znaczące uznanie w mistrzostwach baristów. Jest zwyciężczynią Rumuńskich Krajowych Mistrzostw Baristów, a tytuł ten zdobyła dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom w zakresie przygotowywania, prezentacji i obsługi kawy. Delia brała również udział w innych konkursach, w tym latte art, parzenia kawy oraz w prestiżowym konkursie Coffee Master London. Jej występy w tych zawodach były imponujące, ukazując nie tylko jej umiejętności techniczne, ale także kreatywność, pasję i poświęcenie dla zawodu.

Dzięki swoim osiągnięciom w zawodach i konkursach, Delia stała się szanowaną postacią w branży, podziwianą przez kolegów i entuzjastów kawy za jej umiejętności i innowacyjność. Jej sukces jest inspiracją dla innych w świecie kawy, motywując ich do dążenia do doskonałości i przekraczania granic tego, co jest możliwe w tej dziedzinie.