HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Książka "Wnętrza w gastronomii"

Książka "Wnętrza w gastronomii" napisana przez Jolantę Nowak-Wicherską (projektantka wnętrz, architekt krajobrazu w firmie Przytulne Wnętrze - Jolanta Nowak-Wicherska oraz konsultantka w zakresie aranżacji wnętrz w HorArt Horeca Academy Poland) wbrew pozorom nie omawia jedynie aranżacji wnętrz. Nie jest też typowym poradnikiem.

To dwustustronicowe połączenie podręcznika, przewodnika, księgi inspiracji oraz ćwiczeń. Dzięki temu samodzielnie wybierzesz, które z tych części są najlepsze właśnie dla Ciebie.

I. Przygotuj się - znajdziesz tu wiele informacji m.in. na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy na najem lokalu, jaką wybrać formę prawną dla swojej działalności, jak przygotować się do rozpoczęcia biznesu. W tej części znajdują się dwa rozdziały pisane przez Macieja Zarzeckiego.

II. Planujemy zaplecze - dowiesz się, jakich materiałów możesz użyć. Przeczytasz o przykładach dotyczących HACCP, GMP i GHP (rozdział gościnny autorstwa Marty Teterycz). Dowiesz się, jakie dokumenty musisz mieć, by przejść przez odbiór lokalu oraz czy kontakt z sanepidem jest taki straszny.

III. Urządzamy salę dla gości - Poznasz zasady, których warto przestrzegać, by wnętrze było atrakcyjne, wygodne (dla gości i obsługi) oraz bezpieczne i dostępne dla osób z obniżoną sprawnością.

IV. Inspiracje - większość tego rozdziału stanowią zdjęcia, które mają pobudzić Twoją wyobraźnię i zachęcić do działania.

V. Informacje dodatkowe

VI. Miejsce na Twoje przemyślenia, notatki i wykonywane zadania, jeżeli wolisz je robić w innym miejscu, niż zaplanowałam.

 

Czytając książkę będziesz trafiać na poniższy symbol:

Zadanie dla Ciebie. Tu pojawi się informacja, jakie zadanie na Ciebie czeka i w jaki sposób należy je wykonać. Nie będzie zbyt trudne, a ułatwi Ci planowanie biznesu (częściowo) i wnętrz.

Uważam, że przeczytać coś, to jedno. Zrozumieć i zastosować we własnym biznesie, to jednak zupełnie coś innego. Dlatego zachęcam Cię do wykonywania zadań zamieszczonych w książce. Pomogą Ci ułożyć w głowie uzyskaną wiedzę oraz zapanować nad własnymi pomysłami, planami, potrzebami, oczekiwaniami i niekiedy nad czasem. Im lepiej przemyślisz wszystko przed otworzeniem działalności, tym masz większe szanse na powodzenie, mniejszy stres oraz potencjalnie mniejsze wydatki.

 

Cena detaliczna książki: 49 zł + koszty wysyłki
do nabycia pod adresem https://przytulnewnetrze.pl/sklep/

W przypadku chęci zakupu kilku egzemplarzy skontaktuj się z autorką pod adresem

 

Uczestnicy szkoleń manager gastronomii w HorArt HoReCa Academy Poland otrzymują książkę "Wnętrza w gastronomii" w cenie szkolenia.