HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Nasi wykładowcy

Adwokat Marta Kosecka

Prowadzi Kancelarię Adwokacką w Gdyni, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.

Prowadzona przez nią Kancelaria Adwokacka działa na rynku od ponad 6 lat. Zajmuje się zarówno obsługą osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w pomocy prawnej podmiotom z branży gastronomicznej - restauracjom, firmom cateringowym, salom weselnym, podmiotom działającym na rynku sprzedaży alkoholu.

Kancelaria udziela pomocy prawnej Restauratorom na terenie całego kraju

Adwokat Marta Kosecka to autorka wielu publikacji na temat prawa w gastronomii, zarówno w prasie branżowej, jak i ogólnopolskiej, a przede wszystkim bloga o tej tematyce: przepisnagastronomie.pl.

Wielokrotnie brała udział w targach gastronomicznych jako prelegent i ekspert z zakresu prawa w gastronomii.

Prowadzi szkolenia w zakresie prawa w branży gastronomicznej, w okresie pandemii koronawirusa wydała e-booka pn. "Porady prawne w czasie pandemii. Gastronomiczny niezdębnik" oraz brała udział w webinarach mających na celu pomóc przejść Restauratorom przez trudny czas niemal całkowitego zamknięcia branży gastronomicznej.

Prywatnie – kocha sport i podróże, szczególnie te włoskie.