HorArt - HoReCa Academy Poland

Czekaj...

Nasi wykładowcy

Natalia Zawadzka

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Zarządzanie w turystyce, licencjonowany pilot wycieczek oraz rezydent.

Od 2006 roku związana z międzynarodową branżą hotelarską, m.in. z AccorHotels, InterContinental oraz Hilton, gdzie aktywnie rozwijała swoje kompetencje zawodowe.

W 2008 roku rozpoczęła pracę na stanowisku recepcjonistki w 5* Hotelu Grand, następnie przez kolejne trzy i pół roku pracowała w największym hotelu w Krakowie - Novotel Krakow City West, gdzie również miała możliwość, w ramach wyróżnienia, skorzystać z miesięcznej wymiany "Visa" z Hotelem Novotel Wenecja Mestre. Kolejne cenne doświadczenia zdobyła w Hotelu Holiday Inn Kraków, jak również w dwumarkowym kompleksie marki Hilton w Krakowie: Double Tree i Hampton by Hilton, który miała okazję otworzyć i zarządzać pełniąc funkcję Kierownika Recepcji oraz Kierownika Executive Lounge.

Po krótkim doświadczeniu w branży IT wróciła to tego, co kocha, czyli do pracy w turystyce i hotelarstwie. Obecnie współpracuje z hotelarzami z całej Polski jako opiekun z ramienia największego Online Travel Agency - Expedii.

Natalia odpowiedzialna jest przede wszystkim za przygotowanie  obiektu do otwarcia - szczególnie pionu recepcji, rezerwacji oraz służby pięter. Jej praca polega na wsparciu działań operacyjnych - ustaleniu i wprowadzeniu procedur pracy, administracyjnych - analiza rynku, wdrożeniu standardów zgodnych z kategorią obiektu oraz kwestiach związanych z zarządzaniem jak również szkoleniem personelu.